Mercedez-benz

Shitet nga: Denis 04 Dhj 04:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 320
S 320 CDI..full opsion.look Amg.
Viti prodhimit 2007
Disqe Amg 20"
Lekurë e zezë sediljet
Xhamat e pasagjereve dhe mbrapa me perde origjinale me buton
Dopjo panoramik tavani etj
Kamera para dhe mbrapa
Benci eshte version Limuzin Lungo
Dyert me thithje automatike
Xhamat 2ngjyresh te gjithë
Timoni me te gjitha komandat
Sediljet automatike me memorie dhe 2 sediljet e para me Masazh.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim