Ne gjendje te mir e (diskutushme)

Shitet nga: Klodi 12 Nën 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 270
Makina ne gjendje shum te mir drita kseno sensor shiu sensor parkimi para dhe pas dritat kthehen sipas timonit ne gjendje shum. Te mir brenda jasht pa as nje gervishje tapiceri e paster nuk ka nevoj per as nje sherbim letra te paguara per nje vit vaj filtra te gjitha goma te reja me pak fjal e shihni vet e gacme per cdo prov(e diskutushme)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim