E.clas

Shitet nga: Landi 15 Nën 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

750 000 LEK

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 270
Makina esht me letra te rregullta dhe ne gjendje shum perfekte
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim