Mercedes-Benz ML 270 CDI 2001

Shitet nga: lidio 04 Dhj 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 LEK

Komuna: Elbasan
Shes Mercedes Benz ML 270 CDI viti 2001. 2.7 nafte,kambio automatike. Ne gjendje te shkelqyer. e sapo ardhur me dogane te paguar. makina eshte me xhama te zinj origjinal sendilet meshine ngjyre gri me ngrohje,gomat e reja,audio navigation dhe shume opsione te tjera. eshte ne gjendje te shkelqyer dhe e gatshme per cfaredolloj prove.

Tel. : 0685648928

Cel. : 9673848460
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim