Mercedes Benz C250 Turbo diesel -97

Shitet nga: Mercedes Benz 12 Dhj 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Elbasan
Ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. Letra te prera deri me Nentor 2015. Cmimi i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim