Mercedes Benz A 1.6 benzin -02

Shitet nga: Rudi 27 Maj 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Elbasan
Shes a class 1.6 benzin. Makina esht ne gjendje te Mir amortizator dhe freksion te ndruar se fundmi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim