Mercedes B 200 cdi -07

Shitet nga: Klajdi 31 Krr 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 700 EUR

Komuna: Elbasan
Shitet Mercedes Benz B class Cdi 200,viti 2007, ngjyre e zeze, abs, cd,sedilje gjysem lekure,pasqyra elektrike,sedilje me ngrohje,xhama elektrike,sensor shiu dhe drite,fener xenon bixenon, sensore parkimi.disqe alumini origjinale te Benz 17,navigator,mbyllje me pult,kambio tiptronik,bagazhier, km origjinale, etj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim