Mercedes A 170 dizel -00

Shitet nga: a class 22 Sht 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Nderroj a class ne gjendje te mir me sensor parkimi goma te reja e nderroj nuk e kam problem te jet dhe manuale
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim