Mercedes A 160 cdi -10

Shitet nga: Klajdi 26 Gsh 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 450 EUR

Komuna: Elbasan
Shitet A 160 cdi viti 2010 i sapo ardhur nga Gjermania . Makina ka 85678 km gati per cdo lloj prove. Kilometra origjinale . Makina eshte me dogane te paguar gati per dokumenta . Ne gjendje te shkelqyer dhe me goma te reja. Ngrohje ftohje sendiljesh me kamer perpara . Xhama te zinj origjinale .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim