Mercedes 270 diesel -04

Shitet nga: BASHA Real Estate 06 Qer 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Elbasan

Shitet Fouristarde marka mercedes-benz viti 2004, kamio automatike ,sedilje meshine , diezel ,sherbime te kryera 3 muajt e fundit dhe letra te paguara deri ne mars 2015 !
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim