Mercedes 220 dizel -95

Shitet nga: PETRIT LIKA 15 Dhj 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Elbasan
MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE MIRE PUNE KA KALUAR SERVIS ESHTE NE GJENDJE SHUYME TE MIRE XHENERIKE DHE MEKANIKE TE INTERESUARIT TE NA KONKTATOJNE NE NR TEL< 0694398284
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim