Mercedes 220 dizel -01

Shitet nga: eljo 07 Dhj 10:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Elbasan
Mercedes ne gjendje shume te mire pune i sapoardhur me dogane te paguar me siguracion te paguar per nje vit gati per targa
ne gjendje motorike dhe xhenerike shume te mire
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim