Mercedes 220 dizel -00

Shitet nga: Damianii 06 Sht 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Elbasan
Shitet Mercedes Benz i 2000 me kondicioner kamje automatike i sapo ardhur nga gjermania me sensor para dhe mbrapa me kondicioner ne gjendje prefekte si nga ana motorike ashtu dhe xhenerike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim