Mercedes 220 diesel -02

Shitet nga: lidio 21 Krr 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Shes mercedes benz 220 viti i prodhimit 2002 cambio automatic tiptronik ne gjendje shum te mire. I sapo ardhur, me dogan e sigurazion te paguar, me goma te reja me meshin ngjyre bezh sendiljet me ngrohje dhe elektonike sensore dritash sensor shiu pasqyrat me palosje.

Cel. : 0673848460
Tel : 0685648928
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim