Mercedes 200 dizel -92

Shitet nga: Marko 09 Tet 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Komuna: Elbasan
Okazion!!! Shitet mercedes 200 nafte me kambjo automatike me kondicioner origjinal ne gjendje super sa as vete nuk do ta besoni sa i mbajtur eshte. Makina eshte me boje origjinale dhe e pa gervishtur fare.bateri e re, antifurt, disqe alumini,, nuk ka nevoje per asnje gje. Mbaj garanci per motorr kambjo.... Cmimi i pa diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim