Mercedes C 2008

Shitet nga: tiku 30 Nën 18:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Elbasan
Shitet c klas i 2008 ,,klasik me 223 000 km/ ne gjendje shum te mir dhe i mbajtur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim