Materiale Antike Të Qepura Me Arë

Shitet nga: Materiale Antike 09 Krr 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Elbasan
Shiten materiale antike të qepura me arë të vitit 1915. Katër krerë jastëkësh dhe një bandë muri. Janë të përbëra me material kadife lisho.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim