MERCEDES E 270 CDI -01 OKAZION TELEVIZOR.TELEFO..

Shitet nga: elidon 30 Tet 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   4 500 LEK

Komuna: Elbasan
MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE MIRE MOTORRIKE
ESHTE E 270 CDI ELEGANCE ME TELEVIZOR TELEFON,NAVIGATOR, TAVAN LART , KM ORIGJINALE E ARDHUR NGA GJERMANIA VETEM 2 VITE GJYSEM E PERDODORUR NE SHQIPERI NGA UNE.
CMIMI I ARSYESHEM GOMA TE REJ A MISHELIN TE BLERA NE GREQI. KOLAUDIMI I BERE NE DATE 29/10/2014 ME SIGURACION TE PAGUAR DERI NE NENTOR 2015 DHE TAKSA .
CMIMI I DIKSUTUSHEM .
MAKINA NUK KA ANNJE PROBLEM XHENERIK APO NE MOTOR
BAGAXHIER ME 6 DISQE MUZIKE
DHE DISQET ALUMINI.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim