Land Rover Freelander 2.0 Diesel 4x4 -00

Shitet nga: Radimir 18 Sht 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 600 EUR

Komuna: Elbasan
Shitet Land Rover Freelander 2.0 Nafte 4x4

Ngjyra Jeshile Mentalizato, Kondicioner, Goma 80%, Baxha, Disqe Alumini, Airbag, Targa AA dhe dokumentacion i rregullt, Taksa deri ne Nentor te 2014. Gjendja motorike dhe Xhenerike shume e mire dhe esht e gatshme per c'do lloj prove. Makina ka bere 151115 Km.

Cmimi i Didiskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim