Kia Carnival -04

Shitet nga: Kia 14 Dhj 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 000 LEK

Komuna: Elbasan
Okazion makina shume mire ne gjendje motorike dhe xhenerike. full opsion.kondicioner.motorri 2.9 diesel, ekonomike dhe e rehatshme per rruge te gjate, me sherbime te bera,kilometrat origjinale.125mij.vendet 6 plus 1..arsyeja e shitjes e kam te madhe per familjen. mundesi ndrrimi me makine tjeter.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim