KIA SPORTAGE 4X4 -03

Shitet nga: EMIRJON 05 Dhj 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Elbasan
MAKINA ESHTE 4X4 DHE 1998 KUBIKSHE.
MAKINA ESHTE PERDORUR ME KUJDES,JANE BERE VAZHDIMISHT,SERVISI DHE KONTROLLI TEKNIK.
DRITARET DHE PASQYRAT ELEKTRIKE,SENDILET JANE MERSHINE ORIGJINALE NGA FABRIKA.
MAKINA KONSUMON 10 LITRA/100 KM.
MAKINA ESHTE ME DOKUMENTA TE RREGULLTA SHQIPETARE,ESHTE BERE ZHDOGANIMI.
PAVARSISHT SE NE FOTO DUKET ME TARGA GREKE,MAKINA KA DY VJETE QE ESHTE NE ELBASAN.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim