Ford Galaxy dizel -01

Shitet nga: Agim 19 Maj 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Galaxy
Shes\nderroj ford galaxy GHIA full opsions.VITI 2001-2002.Ne gjendje te shkelqyer me te gjitha sherbimet e bera,pa asnje gervishtje me letra te paguara deri ne tet or pa asnje problem,shume e mire mbajtur 6+1vende me drita neon posht makines dhe poshte sendilieve, me goma 90%.Mund te nderrohet me makine tjeter FLM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim