Ford Galaxy -00

Shitet nga: Ford 25 Nën 10:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Galaxy
Shes nje ford galaxy ne gjendje shume te mir me targa te reja dhe letra deri ne shtator. Cmimi i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim