ford

Shitet nga: ford 04 Dhj 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Shes ford focus Tddi 1.8cc i vitit 2001 ka 3 muaj qe esht targuar e ardhur nga gjermania esht ne gjendje shum te mir , i jan ber te gjitha sherbimet dhe esht shum ekonomik
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim