Okazion shitet Ford Focus 2500€ I diskutushem

Shitet nga: Fucus 13 Nën 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Okazion shitet Ford Focus 2500€ I diskutushem. Makina eshte ne gjendie prefekte motorrike dhe xhenerike. E gateshme per cdolloj prove. Viti prodhimit dhjetor 2003 1.7 naft shum ekonomik.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim