Ford Fiesta vp -2002

Shitet nga: romi 10 Dhj 16:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Shes ford fiesta 1.2 cc benzin makina esht me 4 dyer esht shum ekonomike esht ne gjendje shum te mir nga ana motorike dhe xhenerike e sapo targuar cmimi 1500 euro i diskutueshem te interesuarit te kontaktojne Nr.0698512092
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim