Ford Courier 1.3 benzin me injeksion -97

Shitet nga: ford 22 Nën 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 650 EUR

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Courier
shitet ford courier 1.3 benzin me injeksion.. makina esht shum ekonomike. sherbime te sapo kryera dhe letrat e paguara per1vit deri ne tetor 2016
makina eshte ne gjendje shum te mir edhe shum e pershtatshme per pune sepse ka hapsire te bollshme..
cmimi 1650euro i diskutueshem.. flm
cel: 069 54 32 850
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim