Ford Mondeo -04

Shitet nga: Landi 07 Dhj 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Elbasan
OKAZİON Shes Ford Mondeo 2004. eshte ne gjendje shume te mire. me letra te paguara deri ne dhjetor 2015. disje alumini, kolltuqe lekure pa asnje gervishje. makina eshte manuale. motorr 2.0 Nafte eshte shume e rahatshme dhe ekonomike. sipas makines edhe nderrohet. CMİMİ 2900 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim