Ford Focus 1.8 dizel -99

Shitet nga: Mariglen 11 Tet 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Elbasan
Ford Focus Ne Gjendje Prefekte .....disqe dhe 4 Goma reja
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim