Ford Focus 1.8 TDCI -02

Shitet nga: Arben 14 Maj 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Elbasan
Ford focus 1.8 TDCI Makina eshte ne gjendje shum te mire motorike si dhe xhenerike , 4xhama elktrik , 2 airbag makna eshte shumne gjendje te mir nga brenda shum e paster , me 111.452 km makina eshte me dogan edhe me dokumenta te rregullta te paguara deri 2015. Cmimi 3000 € i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim