Ford Fiesta 1.4 tdci -04

Shitet nga: Ilir 24 Qer 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Elbasan
Makina eshte ne gjendje shume te mire Xheneriku dhe motorr ike. Pak have e perdor it ne shqiperi me taksa te paguar a deri ne qershor 2015. Makina ka 100.000 km origjinale. Cmimi 3500 Euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim