Ford Fiesta 1.4 TDCI -04

Shitet nga: Gazi 12 Dhj 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Elbasan
CD Mbyllje me pult ,ABS Disqe alumini xhama elektrik timon hidraulik AirBag per shoferin dhe pasagjerin dhe celes rezerve.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim