Fiat Scudo 2.0jtd -01

Shitet nga: Dritan 01 Dhj 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Scudo
Shes Fiat Scudo 2.0jtd te sapoardhur nga Italia shum pak i perdorur ne gjendje perfekte.I ka te gjitha sherbimet e kryera,vajra,filtra etj.Gomat jane te reja sic i shikoni dhe ne foto me siper.Makina ka 180000km origjinale.Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove vetem nga bleres serioz.Bleresit te kontaktojne ne nr e tel 0698756167 ose Viber & WhatsApp.Faleminderit!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim