Shitet nderrohet Fiat Punto 1.9 naft -00

Shitet nga: auto raldi 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
shes fiat punto jtd naft ne gjendje shum te mir me kondicioner xhamat elektrik gomat e reja disqe alumini abs aribek letrat e sapobera dhe te gjitha sherbimet e sapo bera e gacme per xhdo lloj prove nderrim i muncem me makin me kamje automatike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim