Fiat Punto -02

Shitet nga: auto 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
shitet fiat punto 1.9 dizel vt202 sapo ardh nga italia me dogan pagume 5 porta kondicjoner xhamat elektrik goma 95 te mira dhe shum e paster si na pjeset xhenerike si dhe na ana esetike fm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim