Fiat multipla. 1.9 nafte jtd 99-00 -99

Shitet nga: iljas 23 Krr 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Elbasan
fiat multipla nafte 1.9 jtd .99-00 njevit ka qe kaardhe nga gjermania ngjyra jeshile e hapur si nga ingjeneriket ashtu dhe nga motori gjendje te mire me targa AA... tani saikam nxjerr letrat ka nje vite letra
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim