Fiat Punto 1.2 benzin -01

Shitet nga: elton 03 Tet 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Elbasan
fiat punto 1.2 benzin kamje automatike me letra tpaguara. ne gjendje sh te mire me sherbime , gomat e para te reja vaj kamje dhe motorri te nderruara.2200€
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim