Citroen c4 -05 okazionnn..

Shitet nga: Sotir 09 Shk 19:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Elbasan
citroen c4 viti 2005 me dogan dhe letrra te paguara Ne gjendje shum te mir

2500 euro i diskutueshem

Per info.. cel - 0698167103
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim