Citroen SAXO 1.4 benzin -99

Shitet nga: Ardit Bitri 02 Sht 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 600 000 LEK

Komuna: Elbasan
Shitet makina citroen saxo 1.4 benzin me 3 porta manuale me letra te prera .Makina eshte ne gjendje te mir gjenerike dhe motorrike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim