Citroen C2 dizel -06

Shitet nga: Fredi 22 Nën 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Elbasan
shes citroen c2 1.4 nafte viti 2006 kamjo manual me 2 porta,me dogane te paguar gati per targa ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike cmimi 3500€ i diskutushem..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim