Bmw 330d Coupe -05

Shitet nga: bmw 23 Nën 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Elbasan
makina ka 2 vjet qe ka hyre ne shqiperi dhe eshte versioni coupe
ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike
eshte e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj
cmimi 4500 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim