Shitet X5 2009 Look 2012 M Power!!!!!

Shitet nga: AUTO Sot 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

17 500 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaftë/bezh
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: X-modele / BMW
Modeli: X5
📁Shitet
📁Bmw x5
📁X drive 3.0d 📁Viti 2009
📁Look 2012 komplet M brenda jashte
📁Full Option:Sallon lekure ngjyre kafe me sedilje comfort me ngrohje dhe me memorie,navi,sensore parkimi,perde ne panel,xhama te zinj origjinal,xham lejla,etj
📁Makina eshte ne gjendje shume te mire nga ana xhenerike dhe estetike 📁Cmimi 17.500€ i diskutueshem
📁Cel:0698444476
📁Ju flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim