BMW X5 dizel -03

Shitet nga: auto eri 03 Tet 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Elbasan
makina esht ne gjendje sh tmir me km origjinale. ka 6 muaj qe esht targuar dhe me te gjitha sherbimet e bera. 8500€.okazion
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim