BMW X5 dizel -03

Shitet nga: ermal 26 Sht 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Elbasan
makina esht ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet dhe letrat e paguara.km origjinale te bera nga nje person dhe sherbimet gjithmon te bmv. makina ka 6 muaj qe ka ardhur
esht targuar, full extra. 8000€.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim