BMW 320 diesel -02

Shitet nga: kosta 09 Qer 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 800 EUR   4 300 EUR

Komuna: Elbasan
BMW 320 viti prodhimit 2002-2003 esht 1.9 naft esht ne gjendje shum te mir ka 3 muaj qe ka ardhur nga italia esht me dogan sapo prer dhe me targa . nuk ka asnje te perplasme as te gervishtur
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim