Urgjent, Audi A8 W12 Look 3.0TDI Automat Full TOP!

Shitet nga: Audi A8 20 Shk 23:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 300 EUR   9 500 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A8
Audi A8 3.0 TDI Nafte, W12 Look, VITI 2006, Automatike, sensor shiu, sensor dritash, sensor parkimi, navi funksional me te gjitha shtetet, bashke me Shqiperine, tv, dvd, 6 cd me bagazhier, mp3, telefon origjinal Audi, sistem muzike BOSSE, perde origjinale elektrike, sendilje me memorje, me fryrje-cfryrje, me thyerje, timon me memorje, klima bizonale, sendilje me ngrohje, full led tek dyert dhe kembet, Look nga brenda 2015, dyer me thithje, bagazh hapje mbyllje me buton me thithje, baxha xhami, hapje mbyllje me shenje gishti, disponon dy celsa, dhe nje celes tjeter per ndezje kaloriferi nga 100m larg, ndezje me buton start/stop, pasqyra me mbyllje me buton, xhama dopjo triplex, xeon-bixeon, disqe 18” Sline me goma te reja 100%, dokumenta te prera deri ne Mars 2019, bashke me siguracion. Makina eshte ne super gjendje, nuk ka nevoje per asgje! E gatshme per c do lloj prove nga ana juaj! NR CEL: 0692904087 CMIMI: 8300 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim