Audi

Shitet nga: landi 26 Nën 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shes Audi A6 e sapo ardhur nga gjermania.. me dogane,, makina eshte ne gjendje shume te mire per cfare do lloje prove ... Kambio Automatike .. kondicioner ..xhama dhe pasqyra elektrike sendilje me ngrohje navigator.. sensor parkimi , antifurt i fabrikes . (ekstra TV origjinale te montuara nga fabrika tek sendiljet ) kontakt 0699872354 -0698672809
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim