Audi A3

Shitet nga: Erion 26 Nën 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Elbasan
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
Audi A3 1.8 benzine ne gjendje shum te mire 4 goma te reja xhamat eletronik pasqyrat eletronike dhe sinjale klima-airbeg-ABS. Stopa -fenere-timonin sportive.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim