Audi A6 2.5 diesel -02

Shitet nga: kristi 11 Dhj 17:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Elbasan
kambio automat-tiptronik sendilje meshine elektrike me ngrohje, navigator, satelitor, radio,TV, kapaciteti 6 CD..... TDI V6,,, sport, xhama elektrik,,mbyllje automatike,,, xenon,, makina eshte ne gjendje perfekte me dogane dhe targa te rregullta e sapo ardhur nga italia.... cmimi 4500Euro...0699721112 ose 0686380550....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim