Audi A6 2.5 Nafte Quattro -02

Shitet nga: Andrea 13 Nën 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Elbasan
Audi A6 4x4 Familjare
2.5 Nafte. Dual kambio Automatico-- Manuale
Gri Metalizato Fenere Xenon Navigator
Sendile Eliktrike Meshine E zeze
Goma 17-45-235
Disqe alumini.
Makine eshte ne gjendje te shkelqyer.
Dogana dhe dokumentacioni i rregullt (shqiptare)
I sapo ardhur nga italia.

Shitet per arsye investimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim